Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj 3 izb. rodinný dom v Topoľníkoch

Cena: 199,990€
Identifikačné číslo: 631
Cena:  199,990€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Zariadenia: nová kuch.linka, pivnica, podnikateľský priestor, špajza, zabudované spotrebiče, balkón, hospodárske budovy, vlastná studňa
Veľkosť pozemku: 1,811 m2
Obývacia časť: 100 m2
Exteriér: Tehla
Kúrenie: Áno
Rok postavenia: 1969
Spalne: 5
Poschodie: 1
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj 3 izb. rodinný dom v centre obce Topoľníky, na ulici Hlavná. Výmera pozemku je   1811m2.  Dom bol postavený v roku 1969 z pálených tehál, vedľajšia budova a garáž v roku 1989. Zastavaná plocha domu je cca. 100m2. Jedná sa o poschodový dom, ktorý je čiastočne podpivničený. Na prízemí je kuchyňa, obývačka, predsieň a WC. Na poschodí sú dve spálne, predsieň a kúpeľňa s WC. Vo vedľajšej budove je letná kuchyňa, kúpeľňa s WC a dve izby. Za vedľajšou budovou sú aj hospodárske budovy pre chov zvierat. Pod vedľajšou budovou je oblúková vinná pivnica, ktorá je používaná na skladovanie zelenín. Izby vo vedľajšej budove v minulosti boli využívané na ubytovanie turistov, vchod do nich je aj priamo z dvora. Po odstránení priečky medzi izbami sa tu dá vytvoriť veľkú dielňu, s vysokým interiérom. Obývacia časť domu je už čiastočne zrekonštruovaná. V kuchyni je nová kuchynská linka, nové laminátové parkety, znížené stropy s bodovými svetlami. Všetky IS sú zavedené. Kúrenie je centrálne, v pivnici sa nachádza plynový kotol a kotol na tuhé palivo, ktorí je tiež funkčný. 

Cena: 199.990,- euro, kúpa je možná aj z hypotekárneho úveru, ktorú bezplatne vybavíme za najvýhodnejších podmienok na trhu. 

Ďalšie info: dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk alebo 0908 535 108.

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia