Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj 4 izb. rodinný dom vo Veľkom Medri na ul. Zelená !!!ZNÍŽENÁ CENA!!!

Cena: 104,990€
Identifikačné číslo: 643
Cena:  104,990€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Veľkosť pozemku: 572 m2
Exteriér: Tehla
Popis nehnuteľnosti:

---SK---

Tento rodinný dom so 4 izbami je momentálne na predaj na adrese Veľký Meder, Zelená ulica. Táto priestranná nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi kľudnej časti mesta na  pozemku s výmerou 5,72 árov.

Ide o poschodový, čiastočne podpivničený dom, ktorý si udržiava svoju pôvodnú architektúru od začiatku 80. rokov. Strecha je plochá v dobrom stave, steny sú suché a konštrukcia budovy je bezvadná, bez statických nedostatkov. Všetky inžinierske siete sú zavedené, a odpadová voda je odvádzaná do kanalizácie.  Ústredné kúrenie na plyn a tuhé palivá zabezpečuje komfortné prostredie, prípravu teplej vody je zabezpečená elektrickým bojlerom.

Táto nehnuteľnosť vyžaduje rekonštrukciu, čo predstavuje jedinečnú príležitosť pre nového majiteľa, ktorý si môže prispôsobiť interiér podľa vlastných predstáv a potrieb.

Cena tejto nehnuteľnosti je 104.990,- eur a zahŕňa všetky náklady spojené s prevodom vlastníckych práv. Možnosť financovania je tiež dostupná prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý bezplatne zabezpečíme za najvýhodnejších podmienok na trhu.

Pre ďalšie informácie neváhajte kontaktovať Zoltána Dvoráka na e-mailovej adrese dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk alebo telefonicky na čísle 0908 535 108.

---HU---

Eladó ez a 4 szobás családi ház Nagymegyeren, a Zöld utcán. Ez a tágas ingatlan egy 5,72 áros teleken helyezkedik el, nagyon nyugodt környezetben.

Ez egy emeletes, részben alápincézett ház, amely megőrizte eredeti formáját a 80-as évek elejétől. A lapos tető jó állapotban van, a falak szárazak, és az épület konstrukciója hibátlan, statikai hibák nélküli. Az összes mérnöki hálózat ki van alakítva, a szennyvíz a csatornába vezet. A gáz és a szilárd tüzelőanyagon működő központi fűtés kényelmes környezetet biztosít, a melegvíz előállítását elektromos bojler biztosítja.

Az ingatlan felújításra szorul, ami egyedülálló lehetőséget kínál az új tulajdonosnak, aki saját elképzeléseinek és igényeinek megfelelően alakíthatja ki az ingatlan belső terét.

Az ingatlan ára 104.990 euró, és tartalmazza az összes tulajdoni jog átadásával kapcsolatos költségeket. A finanszírozási lehetőség szintén elérhető jelzáloghitel formájában, amelyet a piac legkedvezőbb feltételei mellett ingyenesen intézünk el.

További információkért vegye fel a kapcsolatot Dvorák Zoltán-nal a dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk e-mail címen, vagy telefonon a 0908 535 108-as számon.

---ENG---

This 4-bedroom family house is currently for sale at Veľký Meder, Zelená Street. This spacious property is located in a very quiet part of the city on a 5.72-acre plot.

It is a multi-story, partially basement house that maintains its original architecture since the early 80s. The flat roof is in good condition, the walls are dry, and the construction of the building is flawless, without any structural defects. All engineering networks are established, and wastewater is directed to the sewage system. Central heating using gas and solid fuels ensures a comfortable environment, and hot water preparation is provided by an electric boiler.

This property requires reconstruction, presenting a unique opportunity for a new owner to customize the interior according to their own preferences and needs.

The price of this property is EUR 104,990, including all costs associated with the transfer of ownership rights. Financing is also available through a mortgage loan, which we will arrange free of charge with best conditions on the market.

For further information, do not hesitate to contact Zoltán Dvorák via email at dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk or by phone at 0908 535 108.

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia