Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

!!! Znížená cena!!! Ponúkame na predaj 4 izb. rodinný dom vo Veľkom Mederi, ul. Orechová

Cena: 99,990€
Identifikačné číslo: 645
Cena:  99,990€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Zariadenia: ovocný sad, pivnica, špajza, vlastná studňa
Veľkosť pozemku: 774 m2
Obývacia časť: 150 m2
Rozmery a veľkosť budovy: 72 m2
Klimatizácia: Áno
Kúrenie: Áno
Poschodie: 1
Popis nehnuteľnosti:

Tento 4-izbový rodinný dom vo Veľkom Mederi je výbornou investíciou do vášho budúceho bývania. Sú tu niektoré faktory, ktoré môžete zdôrazniť, aby ste rozhodli o kúpu tohto domu:

1. Výhodná lokalita: Dom sa nachádza vo veľmi kľudnej časti mesta na ulici s obmedzeným prejazdom. Táto lokalita poskytuje tiché a bezpečné bývanie, čo je ideálne pre rodiny alebo ľudí, ktorí uprednostňujú pokojné prostredie.

2. Možnosti rekonštrukcie: Dom je v pôvodnom, ale zachovalom stave, čo poskytuje novým majiteľom vynikajúcu príležitosť prispôsobiť si ho podľa vlastných predstáv. S možnosťou rekonštrukcie môže nový majiteľ vytvoriť priestor presne podľa svojich potrieb a vkusu.

3. Komfort a vybavenie: Dom je vybavený všetkými potrebnými inžinierskymi sieťami, vrátane plynu pre kúrenie a kombinovanej prípravy teplej vody. Prítomnosť klimatizácie na poschodí prispieva k pohodli v horúcich letných mesiacoch. Plastové okná a moderné vchodové dvere sú už inštalované, čo prispieva k energetickému úspore. Pozemok s výmerou 774m2 je tiež optimálne veľký, dáva priestor pre rôzne aktivity. 

4. Praktická dispozícia: Dom disponuje praktickou dispozíciou s kuchyňou, obývačkou, kúpeľňou a toaletou na prízemí. Na poschodí sa nachádzajú tri izby a ďalšia toaleta. Polovica domu je podpivničená, čo poskytuje dostatok úložného priestoru. Dve garáže sú ideálne pre ochranu vozidiel.

5. Blízkosť vybavenosti: V blízkosti domu sa nachádza detské ihrisko, potraviny, mäsiarstvo, reštaurácia a zmrzlináreň, čo znamená, že všetko, čo potrebujete, je len na krátku prechádzku od vášho nového domova. Termálne kúpalisko je tiež v dosahu, čo poskytuje možnosť relaxácie a oddychu.

6. Finančné možnosti: Cena domu je atraktívna, s možnosťou získania financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ak potenciálni kupujúci majú záujem o financovanie z hypotekárneho úveru, vieme Vám pomôcť s vybavovaním úveru za najlepších podmienok na trhu. 

Cena domu je iba 99.990,-€, alebo 450,- € mesačne pri financovaní z hypotekárneho úveru. 

Ak máte záujem o túto nehnuteľnosť, neváhajte ma kontaktovať. Som tu, aby som vám pomohol s akýmkoľvek ďalším informáciami alebo otázkami, a môžem vám tiež pomôcť s vybavením financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru s najvýhodnejšími podmienkami na trhu.

Pre ďalšie informácie ma môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu na dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk alebo telefonicky na čísle 0908 535 108. Som pripravený vám poskytnúť ďalšie podrobnosti a zorganizovať prehliadku tejto atraktívnej nehnuteľnosti vo Veľkom Mederi. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť na kúpu rodinného domu so všetkým potrebným pre pohodlné a kvalitné bývanie.

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia