Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Tôň !!!ZNÍŽENÁ CENA!!!

Cena: 74,990€
Identifikačné číslo: 648
Cena:  74,990€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Veľkosť pozemku: 1,013 m2
Rozmery a veľkosť budovy: 107 m2
Popis nehnuteľnosti:

Hľadáte príjemné miesto pre vašu rodinu, kde si užijete pokoj a súkromie? Ponúkame vám skvelú príležitosť! Na predaj máme 3 izbový rodinný dom situovaný v malebnom prostredí obce Tôň. Tento dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 10,13 ára, čo vám poskytuje dostatok priestoru pre vaše potreby.

Dom bol postavený v 60-tych rokoch minulého storočia a postupne rekonštruovaný od roku 2005 do 2010. V tejto rekonštrukcii boli zmodernizované kuchyňa, kúpeľňa, strecha, podlahy a okná, čím získal nový a svieži vzhľad. Jeho zastavaná plocha je 107m2 a vedľajšie budovy pridávajú ďalších 61m2 užitočnej plochy.

Tento dom vás poteší aj svojou kvalitou konštrukcie.  Okrem toho sú všetky inžinierske siete zavedené, odpadová voda  je riešená žumpou. Dom je vykurovaný plynom s gamatkami a na prípravu teplej vody slúži elektrický bojler.

A teraz tá najlepšia správa! Tento skvelý dom je dostupný za zníženú cenu, teraz len za 74.990,- Euro. A nielen to, táto suma zahŕňa všetky výdavky spojené s prevodom vlastníckych práv, takže sa nemusíte obávať žiadnych skrytých nákladov v prípade kúpy v hotovosti. Navyše, ak potrebujete financovanie, radi vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru za najlepších podmienok na trhu.

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť! Pre ďalšie informácie nás kontaktujte na dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk alebo zavolajte na číslo 0908 535 108. Spolu nájdeme Váš nový domov! 

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia