Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Ponúkam na predaj bývalú budovu reštaurácie v obci Veľké Kosihy

Cena: 65,000€
Identifikačné číslo: 651
Cena:  65,000€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Veľkosť pozemku: 1,090 m2
Obývacia časť: 80 m2
Rozmery a veľkosť budovy: 100 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám na predaj peknú budovu bývalej reštaurácie, ktorá sa nachádza v obci Veľké Kosihy. Táto budova je situovaná na veľkorysom pozemku o rozlohe 10,9 árov, čo poskytuje dostatok priestoru pre rôzne aktivity. Zastavaná plocha budovy dosahuje 100m2 a bola postavená z kvalitných pálených tehál na zvýšených základoch, čím zabezpečuje pevnosť a trvanlivosť.

Všetky inžinierske siete (IS) sú v budove zavedené, čo zahŕňa elektroinštaláciu, vodovodné a kanalizačné prípojky. Odpadová voda je riešená prostredníctvom žumpy, čo zabezpečuje ekologické a spoľahlivé riešenie. Kúrenie je zabezpečené plynom s gamatkami, a prípravu teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. Statický stav budovy je bezproblémový, čo dodáva pocit istoty a bezpečnosti.

Strecha budovy bola vymenená pred 10 rokmi, čo znamená, že je v dobrom stave a chráni vnútorné priestory pred poveternostnými vplyvmi. Ostatné časti budovy sú v pôvodnom stave, čo poskytuje príležitosť pre nového majiteľa prispôsobiť si interiér podľa svojich potrieb a predstáv. Budova má však veľký potenciál a je možné ju využívať na podnikateľské účely alebo po prestavbe aj na bývanie.

Na liste vlastníctva je táto budova vedená ako rodinný dom.

Cena tejto budovy je stanovená na 65.000,- Euro. V prípade rýchleho zjednania je možná dohoda o cene. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, môžete sa obrátiť na mňa prostredníctvom e-mailu dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk alebo telefonicky na čísle 0908 535 108.

Teším sa na Vašu spoluprácu a prípadné záujem o túto zaujímavú nehnuteľnosť v obci Veľké Kosihy.

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia