Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj elegantný 4-izb. byt vo Veľkom Mederi !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!

Cena: 99,990€
Identifikačné číslo: 657
Cena:  99,990€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: 4 izb. byt
Zariadenia: pivnica
Obývacia časť: 82 m2
Klimatizácia: Áno
Poschodie: 8
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj elegantný 4-izbový byt situovaný na Sídlisku M. Corvina. Nachádza sa na výhodnom 8. poschodí z celkových 8, čím zaručuje pokoj a výhľad nad mestským ruchom. Byt disponuje rozlohou 82 m2, ktorú dopĺňa príjemný balkón s rozlohou 6 m2, poskytujúci priestor na relax a obdivovanie okolitého panorámu.

Tento byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, čo znamená, že nový majiteľ nemusí investovať ďalšie finančné prostriedky do úprav či renovácií. Kvalitné drevené eurookná a bezpečnostné dvere sú výrazom dokonalosti a prispievajú k luxusnému vzhľadu bytu. Klimatizácia značky Toyo zabezpečuje ideálnu teplotu a komfort počas veľkých horúčavách. Kuchynská linka vyrobená z pravého dreva je zárukou štýlu a elegancie. V kúpeľni s rohovou vaňou nájdete útulnú atmosféru.

Byt ponúka výnimočný výhľad na centrum mesta, ktorý pôsobí okúzľujúco a priam inšpiruje. Okrem toho získate aj murovanú pivnicu, ktorá poslúži ako praktický úložný priestory. Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom je samozrejmosťou, čo prispieva k pohodlnému a bezstarostnému životu.

Nová cena tohto bytu je 99.990,- Euro, pričom je možný aj nákup prostredníctvom hypotekárneho úveru, čo bezplatne Vám vybavíme za najvýhodnejších podmienok na trhu. 

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na čísle 0908 535 108 alebo prostredníctvom e-mailu dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk. Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť na rýchlu kúpu tohto exkluzívneho bytu, ktorý spája štýl, pohodlie a výhodnú cenu.

---HU---

Eladásra kínálom ezt a 4 szobás lakást Nagymegyeren a Corvin Mátyás lakótelepen. Az ingatlan az épület legfelső, 8. emeletén található, amely biztosítja a nyugalmat és a kilátást a városi nyüzsgésre. A lakás 82 m2-es alapterülettel rendelkezik, amit egy kellemes, 6 m2-es erkély kiegészít, teret nyújtva a pihenésre és a környező panoráma csodálatára.

Ez a lakás teljes körű felújításon esett át, ami azt jelenti, hogy az új tulajdonosnak nem kell további komolyabb összegeket befektetnie felújításokra. A minőségi fa nyílászárók és biztonsági ajtók hozzájárulnak a lakás luxus megjelenéséhez. A Toyo márkájú klíma ideális hőmérsékletet és kényelmet biztosít a nagy hőség idején. Az valódi fából készült konyhabútor a stílus és elegancia garanciája. A sarokkádas fürdőszobában kellemes hangulat várja Önt.

A lakás kivételes kilátást nyújt a városközpontra, ami elbűvölő és inspiráló. Ezen kívül egy téglából készült pince is jár, amely praktikus tárolóhelyként szolgál. A lakóház előtti problémamentes parkolás magától értetődik, hozzájárulva a kényelmes és gondtalan élethez.

A lakás új ára 99.990 euró, és hitelvásárlás is lehetséges a legkedvezőbb feltételek mellett, amit ingyenesen intézünk Önnek. 

További információért ne habozzon felvenni velem a kapcsolatot a 0908 535 108-as telefonszámon, vagy az e-mailen keresztül: dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk. 

Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget az exkluzív lakás gyors vásárlására, amely ötvözi az stílust, a kényelmet és az előnyös árat.

---ENG---

I offer for sale an elegant 4-room apartment located in Veľký Meder, M. Corvin housing estate. It is situated on the advantageous 8th floor out of a total of 8, ensuring tranquility and a view over the city hustle. The apartment has a floor area of 82 m2, complemented by a pleasant balcony with an area of 6 m2, providing space for relaxation and admiration of the surrounding panorama.

This apartment has undergone a complete reconstruction, meaning that the new owner doesn't have to invest additional financial resources in adjustments or renovations. Quality wooden euro windows and security doors are expressions of perfection and contribute to the luxurious appearance of the apartment. The Toyo brand air conditioning ensures an ideal temperature and comfort during hot weather. The kitchen made of real wood is a guarantee of style and elegance. In the bathroom with a corner bathtub, you will find a cozy atmosphere.

The apartment offers an exceptional view of the city center, which is charming and downright inspiring. In addition, you will also get a brick cellar, serving as practical storage space. Hassle-free parking in front of the apartment building is a matter of course, contributing to a comfortable and carefree life.

The new price of this apartment is 99,990 euros, and it is also possible to purchase it through a mortgage loan, which we will arrange for you free of charge under the most favorable conditions on the market. 

For more information, don't hesitate to contact me at the number 0908 535 108 or via email at dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk. Don't miss this exceptional opportunity for a quick purchase of this exclusive apartment, which combines style, comfort, and an advantageous price.

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia