Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj elegantný 4-izb. byt vo Veľkom Mederi !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!

Cena: Nová cena: 105000
Identifikačné číslo: 657
Cena:  Nová cena: 105000
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: 4 izb. byt
Zariadenia: pivnica
Obývacia časť: 82 m2
Klimatizácia: Áno
Poschodie: 8
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj elegantný 4-izbový byt situovaný na Sídlisku M. Corvina. Nachádza sa na výhodnom 8. poschodí z celkových 8, čím zaručuje pokoj a výhľad nad mestským ruchom. Byt disponuje rozlohou 82 m2, ktorú dopĺňa príjemný balkón s rozlohou 6 m2, poskytujúci priestor na relax a obdivovanie okolitého panorámu.

Tento byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, čo znamená, že nový majiteľ nemusí investovať ďalšie finančné prostriedky do úprav či renovácií. Kvalitné drevené eurookná a bezpečnostné dvere sú výrazom dokonalosti a prispievajú k luxusnému vzhľadu bytu. Klimatizácia značky Toyo zabezpečuje ideálnu teplotu a komfort počas veľkých horúčavách. Kuchynská linka vyrobená z pravého dreva je zárukou štýlu a elegancie. V kúpeľni s rohovou vaňou nájdete útulnú atmosféru.

Byt ponúka výnimočný výhľad na centrum mesta, ktorý pôsobí okúzľujúco a priam inšpiruje. Okrem toho získate aj murovanú pivnicu, ktorá poslúži ako praktický úložný priestory. Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom je samozrejmosťou, čo prispieva k pohodlnému a bezstarostnému životu.

Nová cena tohto bytu je 105.000,- Euro, pričom je možný aj nákup prostredníctvom hypotekárneho úveru, čo bezplatne Vám vybavíme za najvýhodnejších podmienok na trhu. Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na čísle 0908 535 108 alebo prostredníctvom e-mailu dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk. Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť na rýchlu kúpu tohto exkluzívneho bytu, ktorý spája štýl, pohodlie a výhodnú cenu.

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia