Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj moderný 4 izb. byt vo Veľkom Mederi na Sídl. M. Corvina

Cena: 107,990€
Identifikačné číslo: 658
Cena:  107,990€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: 4 izb. byt
Obývacia časť: 82 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj moderný 4-izbový byt situovaný na Sídlisku M. Corvina vo Veľkom Mederi. Tento exkluzívny byt sa nachádza na 3. poschodí z celkových 8, a ponúka plochu 82 m2. Súčasťou bytu je aj príjemný balkón s rozlohou 6 m2, ktorý poskytuje priestor na relaxáciu.

Tento byt bol nedávno kompletne rekonštruovaný, čo znamená, že nový majiteľ nemusí investovať ďalšie finančné prostriedky do úprav či renovácií. Stačí ho len vymaľovať a môže sa ihneď nasťahovať. Kvalitné plastové okná a bezpečnostné pancierové dvere prispievajú k dokonalému vzhľadu a luxusnému prežívaniu v bytovom prostredí. V horúcich letných dňoch je k dispozícii klimatizácia, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu a komfort.

Kuchynská linka, vyrobená na mieru v tvare L, pridáva bytu  moderný štýl. Kúpeľňa bola tiež moderným spôsobom zrekonštruovaná. Okrem toho máte aj murovanú pivnicu, ktorá slúži ako praktický úložný priestor. Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom je samozrejmé, čo prispieva k pohodlnému a bezstarostnému životu.

Tento byt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pohodlné, priestranné bývanie v centre mesta, nachádzajúce sa len 3 minúty pešou chôdzou. Cena tohto bytu je 107.990,- Euro. Je tiež možný nákup prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý Vám bezplatne vybavíme za najvýhodnejších podmienok na trhu. Ak máte záujem o bližšie informácie, neváhajte ma kontaktovať na čísle 0908 535 108 alebo prostredníctvom e-mailu dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk.

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť na rýchlu kúpu tohto exkluzívneho bytu, ktorý kombinuje štýl, pohodlie a výhodnú cenu.

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia