Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj 1 izb. byt vo Veľkom Mederi na Ružovej ulici

Cena: 47,000€
Identifikačné číslo: 660
Cena:  47,000€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: 1 izb. byt
Obývacia časť: 35 m2
Rozmery a veľkosť budovy: 35 m2
Poschodie: 3
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt o výmere 35 m2, nachádzajúci sa na tretom poschodí atraktívnej Ružovej ulici vo Veľkom Mederi. Byt sa čiastočne rekonštruoval, a preto predstavuje skvelú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú nový domov alebo investičnú príležitosť.

Vstup do bytu je zabezpečený novými kvalitnými vchodovými dverami, ktoré zvyšujú bezpečnosť a pohodlie bývania. V celom byte sú osadené plastové okná, čo zabezpečuje dostatočné osvetlenie a izoláciu od hluku z vonkajšieho prostredia.

Kuchyňa bytu bola tiež nedávno vybavená novou kuchynskou linkou. Priestor bytu je dobre rozložený, čo vytvára optimálny pocit voľného bývania.

Výhodou tohto bytu je jeho vynikajúca poloha, ktorá ponúka blízkosť dôležitých služieb a zároveň kľudnú a príjemnú atmosféru Ružovej ulice. Tento byt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú štartovací byt, kde začať novú kapitolu svojho života, alebo ako perspektívnu investíciu s potenciálom pre budúci rast hodnoty nehnuteľnosti. K bytu patrí aj pivnica.

Celková cena tohto bytu je 47.000,- eur, čo predstavuje výbornú hodnotu za to, čo tento byt ponúka. Kúpa je taktiež možná aj s financovaním z hypotekárneho úveru, ktorú bezplatne vybavíme za najvýhodnejších podmienok na trhu. 

Pre viac informácií, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0908 535 108 alebo na e-mailovej adrese dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk. Radi Vám poskytneme ďalšie detaily o tejto ponuke alebo zorganizujeme osobnú prehliadku tohto bytu.

Nechajte sa očariť týmto bytom a zabezpečte si svoje nové domovské zázemie v atraktívnej lokalite Veľkého Medera!

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia