Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Rezervovaný! Na predaj 3 izb. byt vo Veľkom Mederi na Sídl. M. Covina

Cena: 83,000€
Identifikačné číslo: 663
Cena:  83,000€
Kategória: Byt
Typ nehnuteľnosti: 3 izb. byt
Obývacia časť: 67 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Veľkého Medera, presnejšie na sídlisku M. Corvina.  Byt predstavuje skvelú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú kvalitné bývanie s výbornou dostupnosťou a výhľadom. Tento byt sa nachádza na šiestom z ôsmich podlaží budovy, čo zabezpečuje dostatočné osvetlenie a súkromie.

S úpravami, ktorým bol byt podrobený, prináša nové plastové okná a bezpečnostné vchodové dvere, čím zabezpečuje vyššiu mieru komfortu a bezpečnosti. Pre príjemnú klímu v horúcich letných dňoch je v obývacej izbe nainštalovaná klimatizácia. Výmera bytu je 67m2.

Jedným z hlavných predností tohto bytu je jeho rozloha. K bytu náleží veľký balkón, kde si môžete užiť pokojné chvíle na čerstvom vzduchu či pri príjemných rozhovoroch s priateľmi a rodinou. Navyše, k bytu patrí aj pivnica, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru pre vaše veci.

Táto atraktívna nehnuteľnosť je dostupná za cenu 83.000,- Eur. Ak si túžite túto príležitosť zabezpečiť finančne, radi Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru za najvýhodnejších podmienok na trhu. Umožníme Vám tak realizovať Vašu vysnívanú investíciu bez stresu.

Pre ďalšie informácie či záujem o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na adrese dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk alebo prostredníctvom telefónneho čísla 0908 535 108. S radosťou Vám poskytneme podrobnosti a zodpovieme všetky Vaše otázky. Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť pre štýlové a komfortné bývanie na jednej z najlepších adries vo Veľkom Mederi.

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia