Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Úverová Kalkulačka

Cena nehnuteľnosti *

Akontácia

%

Výška Pôžičky *

Ročná úroková sadzba *

%
Amortizácia Obdobie
Počet rokov *

Ročné dani z nehnuteľností

Ročné nebezpečnosti poistenie

Mesačné súkromné hypotekárne poistenie

Na predaj 4 izb. rodinný dom v obci Okoč

Cena: 153,990€
Identifikačné číslo: 666
Cena:  153,990€
Kategória: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Obývacia časť: 93 m2
Rozmery a veľkosť budovy: 445 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj moderný a kompletne prestavaný 4-izbový rodinný dom v obci Okoč. Tento dom je zasadený na dostatočne veľkom, 4,45 árovom pozemku, čím poskytuje dostatok súkromia a priestoru pre vašu rodinu. Jeho zrenovovaný charakter zaručuje moderný štýl a komfort.

Tento dom bol pôvodne postavený v 60-ých rokoch, ale v minulých mesiacoch bol takmer kompletný zbúraný a znovu vystavaný s ohľadom na súčasné štandardy kvality a designu. Nový dom vyniká svojím moderným vzhľadom a ponúka nové vybavenie, pričom zachoval dve tretiny pôvodného základu a tri steny. Celková zastavaná plocha domu je 140 metrov štvorcových, s úžitkovou plochou 92,7 metrov štvorcových.

Kúrenie je riešený podlahovým elektrickým systémom, čo zabezpečuje efektívne a komfortné kúrenie. Na prípravu teplej úžitkovej vody slúži moderný elektrický bojler. Dom je tiež pripravený pre inštaláciu kamerového systému, alarmu a klimatizácie, čo zvyšuje váš pocit bezpečia a komfortu. Dažďová voda je rýchlo a efektívne odvádzaná do dvoch podzemných vsakovacích jám. 

Táto nehnuteľnosť je ponúkaná na predaj za cenu 153.990 eur, vrátane všetkých výdavkov súvisiacich s prevodom vlastníckych práv, čo znamená, že môžete vstúpiť do nového domova bez zbytočných starostí. Financovanie kúpy je tiež možné prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vám pomôžeme získať za najvýhodnejších podmienok na trhu.

Pre ďalšie informácie alebo na dohodnutie prehliadky nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať na čísle 0908 535 108 alebo e-mailom na dvorak.zoltan@dvorak-reality.sk.

Tento rodinný dom predstavuje jedinečnú príležitosť pre moderný a komfortný život v tichej obci Okoč. Nezmeškajte túto príležitosť!

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Vaše telefonné číslo:
Správa
Captcha:
Vytvorené FW Real Estate: Joomla real estate zložka

Čiastočná rekonštrukcia