Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ix009600/www_root/dvorak-reality_sk/libraries/vendor/typo3/phar-stream-wrapper/src/PharStreamWrapper.php on line 479
Dvorak - Reality s.r.o. - Výkup nehnuteľností


Po - Pia: 8:00 - 17:00

So - Ne: Zatvorené


Mobil: +421 908 535 108

E-mail: info@dvorak-reality.sk

Výkup nehnuteľností

Okrem sprostredkovania predaja, kúpi a prenájmu nehnuteľností ponúkame aj výkup v hotovosti už do 24 hodín. Realizujeme výkup bytov, domov a pozemkov v okrese Dunajská Streda. Výkupujeme nehnuteľnosti zadlžené v exekúcii, v nebankových subjektoch, pred dražbou a v dražbe.

                   

Pre koho je vhodný výkup nehnuteľnosti?

Výkup nehnuteľností je určený pre klientov, ktorí chcú zjednodušiť a urýchliť predaj svojej nehnuteľnosti a nemajú čas svoju nehnuteľnosť predávať sami alebo prostredníctvom realitnej kancelárie.

Častými dôvodmi potreby rýchleho predaja nehnuteľnosti sú aj exekučné konanie, dlhy, pôžičky alebo výhodná kúpa inej nehnuteľnosti z ponuky realitnej kancelárie na protiúčet.

 

Prečo je pre Vás výkup nehnuteľnosti výhodný?

Naša realitná kancelária uhradí dohodnuté peniaze rýchlo a operatívne a tiež za Vás zariadi všetky potrebné úkony spojené s predajom nehnuteľnosti. Zastúpime Vás pri jednaní s Vašimi veriteľmi a inými subjektmi.

Je finančne výhodnejšie nehnuteľnosť predaťs prijateľnou stratou, ale zachovať si iný nehnuteľný majetok, uspokojiť svojich veriteľov a prípadne realizovať inú výhodnú kúpu. Naša realitná kancelária v spolupráci s právnikom je schopná vyriešiť v krátkom čase väčšinu právnych problémov.

Aké nehnuteľnosti vykupujeme najčastejšie?

Zadĺžené, nezadlžené byty, domy, pozemky, komerčné priestory.

Výkup je možný u nehnuteľností a bytov v osobnom vlastníctve.

Za viac informácií volajte na tel. číslo: 0908 535 108

Najnovšie nehnuteľnosti

Čiastočná rekonštrukcia

Novostavba